[40 GNAI - Grey+colour] Kamienne zdobienie na zamówienie

W tym tygodniu pod moim tajemniczym kodem do wzoru krył się Saran Wrap, czyli zdobienie paznokci przy pomocy przezroczystej folii. To, co zobaczycie w tym poście to właściwie druga wersja tego zdobienia, moje pierwsze podejście do saran wrap było szaro-srebrne z zielonym wzorem na wierzchu, ale wyglądało po prostu okropnie, nie podobało mi się tak bardzo, że postanowiłam zacząć od nowa z szaro-białym tłem, które przypomina mi kamień, i żółtym wzorem na wierzchu i teraz jestem całkiem zadowolona z efektu =)

Szary lakier, którego tu użyłam to Eveline COLOR edition 921.

My misterious pattern code for this week was Saran Wrap. What you'll see later in this post is actually the second version of this mani, my first try with saran wrap was grey-silver with a green pattern on it but it looked absolutely terrible and I hated it so much that I decided to start over with grey-white background that reminds me a stone, with a yellow pattern on it, and now I'm pretty happy with the result =)

The grey polish I used is Eveline COLOR edition 921.

8 komentarzy:

 1. świetne połączenie kolorów, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, szare tło + ostry kolor to prawie zawsze dobry pomysł! =)

   Usuń
 2. So pretty! I love the grey and yellow color combo! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm, ciekawie to wygląda - choć nie do końca jakoś widzę to połączenie, muszę chyba spróbować tak pomalować i zobaczyć jak to będzie wyglądało na żywo ;-)

  OdpowiedzUsuń