Po zmroku w Afryce żyrafy wychodzą na ulice

Pora na kolejne stemple!
Tym razem przedstawiam Wam płytkę BP-L010 z afrykańskimi/indiańskimi/kowbojskimi wzorami, chyba moją ulubioną z tych, które ostatnio dostałam od Born Pretty Store:

It's stamping time again!
This time I present you the BP-L010 plate with african/indian/cowboy patterns, I think my favourite from the ones I recently got from Born Pretty Store:


Po raz kolejny miałam poważne problemy z wyborem wzoru, którego chcę użyć, ale w końcu zdecydowałam się na żyrafy.

Once again I had some real trouble chosing which pattern to use, but eventually I decided to go for the giraffes.


Pomalowałam paznokcie lakierem Golden Rose Rich Colour 41, a później dodałam gradient ciemno-zielonym-ale-i-tak-wyglądającym-na-czarny lakierem Revlon Colorstay 255 Jungle. Stemple zrobiłam białym lakierem Konad.

I painted my nails with Golden Rose Rich Colour 41, and then added a gradient with dark-green-but-looking-like-black-anyway Revlon Colorstay 255 Jungle. The stamping is made with white Konad polish.


Miałam trochę problemów z odbijaniem żyraf, ale wydaje mi się, że to przez stary lakier Konad, a nie przez płytkę. Musiałam użyć starego lakieru, bo mój nowy w ogóle nie chciał działać! Nie wiem dlaczego, ale był zbyt wodnisty, a kiedy już przyczepił się do stampera (to ma w ogóle polską nazwę?), to za nic nie chciał z niego zejść i nie odbijał się na paznokciach. Miałyście podobne problemy z lakierami do stempli Konad?

I had some problems with stamping the giraffes right but I think it was because of the old Konad polish, and not because of the plate. I had to use the old polish cause my new one wouldn't work at all! I don't know why but it was too watery, and once it was on the stamper, it wouldn't stick to my nails, it wanted to stay on the stamper forever. Did you have any similar problems with Konad stamping polishes?

Jeśli chcecie kupić tę płytkę albo cokolwiek innego od BPS, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu QEL91, dostaniecie 10% rabatu.

If you'd like to buy this plate or any other nail art supplies from BPS, please remember that you can use the code QEL91 in order to get 10% off.


12 komentarzy:

 1. z tej płytki chyba właśnie żyrafki podobają mi się najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja absolutnie nie mogę się zdecydować co z tej płytki podoba mi się najbardziej, ale zwykle nie stempluję zwierzątek, więc żyrafki poszły na pierwszy ogień ^^

   Usuń
 2. Bardzo fajne zdobienie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Love it! It looks great :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie to wygląda, wykonanie jest super staranne i nie widać problemów z lakierem.

  OdpowiedzUsuń