Arbuzy, kropeczki i dwie przesyłeczki

Ostatnio widzę coraz więcej nail artów kojarzących się z latem i w końcu zainspirowało mnie to do zrobienia własnego. Wpadłam na ten arbuzowy pomysł i jestem naprawdę zadowolona z rezultatu, wyszły dokładnie tak jak sobie wyobrażałam!

Recently I see more and more summer nail art and eventually it inspired me to do my own. I got this watermelon idea and I really love the result, it came out exactly how I imagined it!


Jako bazy użyłam My Secret 148 Mint, a następnie namalowałam arbuziki farbkami akrylowymi i wykończyłam dodając małe białe kropki. 

As a base colour I used My Secret 148 Mint, then painted the watermelons with acrylic paints, and finished it with little white dots.

Co o nich myślicie? Czujecie już, że nadchodzi lato? =)
What do you think about them? Do you feel Summer yet? =)


Parę dni temu dostałam też najnowszą przesyłkę z Born Pretty Store, co samo w sobie jest miłe, ale tego samego dnia dostałam też dwa nowe lakiery do stempelków z innego sklepu - więc przygotujcie się na stempelkowe szaleństwo!

A few days ago I got a new parcel from Born Pretty Store, which is even nicer than it could be, because I also got two new stamping polishes from another store on the very same day - so prepare yourselves for a stamping craziness here! 


8 komentarzy:

 1. piękne arbuzy - też muszę coś zmalować ręcznie, bo ostatnio stemple za bardzo mnie wciągnęły ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc też się trochę boję utknąć na stemplach, bo z tych nowych płytek podobają mi się prawie wszystkie wzory ;)

   Usuń
 2. Fajne arbuzy, czekam, aż się pojawią prawdziwe, do jedzenia! Tymczasem oblizuję się na widok twoich paznokci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja akurat arbuzy wolę malować niż jeść :D

   Usuń