Nowy róż koralowy

U is for

Today a very simple mani with arrows theme. I considered going for Unicorn for a while but then I thought that it's not really my style, and that I probably wouldn't feel well with unicorn on my nail. So I ended up with Up =)

Dzisiaj bardzo proste mani z tematem strzałek. Przez chwilę zastanawiałam się czy na literkę U nie namalować Unicorna, ale potem pomyślałąm, że to nie do końca w moim stylu, i że pewnie nie czułabym się dobrze z jednorożcem na paznokciu. Więc skończyło się na Up =)
As a base colour I used this coral pink nail polish from Nurbesten. It comes in a nice little box, has a really opaque formula (1 coat is enough), a very convenient brush, and it dries fast. It's only minus is that it smudges a bit, but you can't see it anymore if you use a clear top coat.

Jako koloru bazowego użyłam tego koralowo różowego lakieru od Nurbesten. Oryginalnie zapakowany jest w ładne małe pudełeczko, ma naprawdę dobrze kryjącą formułę (wystarczy jedna warstwa), bardzo wygodny pędzelek i do tego szybko schnie. Jego jedynym minusem jest to, że trochę smuży, ale nie widać tego kiedy użyje się na wierzch bezbarwnego top coatu.  


***
If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from NurBesten, please remember that you can use the code WML10 in order to get 10% off.
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BPS lub NurBesten, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu WML10, dostaniecie 10% rabatu.

8 komentarzy: