Pędzelkowy szał folkowy

Niedawno z radością odkryłam jakich pędzelków używa do swoich wzorów jedna z moich ulubionych paznokciowych bloggerek - Lindsey z Wondrously Polished. Pomyślałam, że muszę je mieć. Podzieliłam się tą myślą z moim Kochanym Panem K., a on postanowił zrobić mi prezent i tym sposobem po kilku dniach byłam już szczęśliwą posiadaczką zestawu pędzelków i sond do robienia kropek WINSTONIA =)

Cały zestaw wygląda tak:


Recently I finally discovered what brushes one of my favourite bloggers (Lindsey from Wondrously Polished) uses to create her beautiful nail art. I thought I had to have them. I shared this thought with my Beloved Mr. K. and he decided to surprise me with buying me the whole set of WINSTONIA brushes and dotting tools =)

This is what the set looks like:


W zestawie znajdują się 3 pędzelki różnej grubości, 5 sond do robienia kropek, każda zakończona dwoma kuleczkami różnych rozmiarów, co łącznie daje możliwość zrobienia kropek w 10 wielkościach. Dodatkowo do  zestawu dołączony był pilniczek o gradacji 100/180, a całość zapakowana była w estetyczną saszetkę.

Żeby przetestować moje nowe pędzelki postanowiłam namalować na paznokciach coś, czego nie byłabym w stanie zrobić używając lakierów. W poszukiwaniu inspiracji natknęłam się na dywan Akerkulla z IKEI - nadał się idealnie =)

Do zrobienia tego wzoru użyłam lakieru Lovely Classic nr 383, farbek akrylowych i lakieru matującego do wykończenia:


There are 3 brushes of different sizes, 5 dotting tools, each double ended, which means you're able to make dots in 10 different sizes. There's also a nail file (one side is 100, and the other one 180 grit). The whole set comes in a nice black satin zipper.

To test my new brushes, I decided to paint something that I wouldn't be able to paint using only nail polishes. I was looking for inspiration and eventually I found something just right - the IKEA's Akerkulla rug =)

I used Lovely Classic 383 nail polish, acrylic paints, and finished it with a matte top coat.3 komentarze:

  1. à propos narzędzi - jakie farbki polecasz?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Najczęściej używam farbek i-nails special, to pierwsze farbki jakie kupiłam z myślą o malowaniu paznokci. Bardziej jednak lubię farbki firmy Fevicryl, mają lepszą konsystencję, ale niestety brzydsze kolory. Znajoma stylistka paznokci poleciła mi też farbki Polycolor, ale jeszcze nie miałam okazji ich wypróbować.

      Usuń