Różowe, cukierkowe

L is for...

A very simple, but also very fun and summer mani that anyone can do =)

Also, I have an idea:
how about I mix one of my passions, which is nailart, with another one, which is graphic design? I thought I could make some desktop wallpapers - or something else - for you, based on my nail designs (like the example above), to download from here totally for free!

Let me know in the comments if you'd be interested in that, and if so, what type of graphics you'd like to get from me =)


... a właściwie nie tyle cukierkowe, co lizakowe, bo dzisiaj w Wyzwaniu ABC literka L jak Lizak. Bardzo proste, a jednocześnie bardzo wesołe i letnie mani, które każdy da radę zmalować =)

A tak trochę z innej beczki:
co powiecie na to, żebym połączyła jedną z moich pasji, jaką jest nail art, z inną, czyli grafiką komputerową? Pomyślałam, że mogłabym robić dla Was tapety na pulpit - albo coś innego - na podstawie tego, co zmalowałam na paznokciach (jak w przykładzie powyżej), do pobrania stąd zupełnie za free!

Dajcie znać w komentarzach, czy byłybyście czymś takim zainteresowane, a jeśli tak, to jaki rodzaj grafik chciałybyście tu znaleźć =)

6 komentarzy:

 1. Jejku, przepiękne! Zawsze tworzysz takie cudne te zdobienia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, dziękuję bardzo, niezwykle miło mi to czytać =)

   Usuń
 2. ale ja lubię te subtelne takie takie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zwykle też najbardziej lubię takie subtelne, ale jednak czasem mnie nachodzi na coś bardziej szalonego... jak na przykład kaczki :D

   Usuń