Kilka odcieni kolorów ziemi

I is for...
ikat

For some reason, a reason that remains a mystery even for me, I've never painted the ikat pattern before. Which is weird, because I've always liked this pattern on nails very much. But could there possibly be a better occasion for trying it than letter I manicure for the ABC Challenge? =)

Z jakiegoś powodu, który nawet mi pozostaje nieznany, nigdy wcześniej nie malowałam wzoru ikat. Dziwne, bo paznokcie z tym wzorem zawsze bardzo mi się podobały. Ale jaka może być lepsza okazja do wypróbowania go niż manicure na literę I w Wyzwaniu ABC? =)As a base colour I used another Ciaté polish - this time it was Cookies & cream.
For a day or two I walked around wearing only this nude polish, without anything painted on it, and I absolutely loved it, but it wasn't until I added the ikat pattern that I felt these nails are really mine.
And if you're curious how this polish looks without any nail art on it, you can see it in one of my previous posts here.

Jako koloru bazowego użyłam kolejnego lakieru od Ciaté - tym razem był to odcień Cookies & cream
Przez dzień czy dwa miałam na paznokciach tylko ten cielisty lakier, bez niczego namalowanego na wierzchu, i byłam nim wprost zachwycona, ale jednak dopiero kiedy dodałam ikat, poczułam, że te paznokcie są naprawdę moje.
A jeśli ciekawi Was jak ten lakier wygląda bez żadnego nail artu na wierzchu, możecie to sprawdzić cofając się do jednego z moich wcześniejszych postów, tutaj.QUICK TIP
If you want to try this pattern on your nails, and painting only one hand is not an option, I encourage you to use a much thinner brush to paint your dominant hand - below you can see how much difference there was in the two brushes that I used:

WSKAZÓWKA
Jeśli chcecie wypróbować ten wzór na swoich paznokciach i tak jak u mnie, pomalowanie tylko jednej dłoni nie wchodzi w grę, polecam do pomalowania swojej dominującej dłoni użyć cieńszego pędzelka - poniżej możecie zobaczyć jak bardzo różniły się pędzelki, których ja użyłam:2 komentarze:

  1. Bardzo ładnie zmalowany Ikat - kolorystyka bardzo spójna ;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję! Prawdę mówiąc planowałam zupełnie inne kolory, coś z czerwienią, ale jak natknęłam się na tę zieloną farbkę, to po prostu nie mogłam jej się oprzeć =)

      Usuń