Różowe, kwiatowe

H is for...
hot pink

I really am obsessed with the Raspberry Collins from Ciaté. I mean, just look at it, isn't it absolutely stunning?! It is. Every time I paint my nails with it, I instantly feel happier (well, I always say that colours make me happy, but what this polish does is almost magic!). And usually I can't think of anything I could paint over it because this polish alone is already a perfection. But this time I went for a delicate floral accents and that was it. I wasn't sure if I should use the very bright light blue paint, but it turnes out using it was the best possible decision I could make - the bright blue creates a lovely contrast with the Raspberry Collins, which prevents the mani from being... well, boring. Pretty, but boring.

Naprawdę oszalałam na punkcie Raspberry Collins od Ciaté. No bo spójrzcie tylko na ten lakier, czy nie jest po prostu przepiękny? Jest. Za każdym razem kiedy maluję nim paznokcie, momentalnie czuję się szczęśliwsza (zawsze powtarzam, że kolory sprawiają mi radość, ale to, co robi ten lakier, to jakaś magia!). Zwykle też nie mogę wymyślić co takiego można na nim namalować, skoro sam w sobie jest tak idealny. Jednak tym razem postawiłam na delikatne kwiatowe akcenty i to był strzał w dziesiątkę. Nie byłam pewna czy powinnam użyć jaskrawo błękitnej farbki, ale okazało się, że użycie jej było najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć - jaskrawy niebieski pięknie kontrastuje z Raspberry Collins i sprawia, że całe mani nie jest... cóż, nudne. Ładne, ale nudne.

When I look at them, I feel a little bit of a folklore vibe, even though it wasn't what I intended. But it just makes me like them even more!

Kiedy na nie patrzę, wyczuwam pewną nutkę folkloru, chociaż nawet tego nie planowałam. Ale to tylko sprawia, że podobają mi się jeszcze bardziej!
14 komentarzy:

 1. Jeej, jeej, ziom! Takie śliczne, jeej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. So proud of them! Nie mogę przestać się na nie gapić ^^

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Wystarczyło dodać kontrastowy kolor =)

   Usuń
 3. Kolory ślicznie ze sobą współgrają. Bardzo fajnie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natchnęło mnie, chyba lato dobrze na mnie działa ^^

   Usuń
 4. prześliczne połączenie kolorów! a bazowy Ciate faktycznie coś w sobie ma :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj ma! Mogłabym nosić to mani już zawsze =)

   Usuń
 5. Kolor bazowy cudowny! Taki odcień różu zaraz obok czerwieni powinien gościć w szafce z lakierami u każdej kobiety ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopóki pierwszy raz nie pomalowałam nim paznokci, wcale nie byłam do tego odcienia przekonana, ale teraz zgadzam się z Tobą w 100%, że to "must have" każdej kobiety!
   Ale z klasycznym czerwonym lakierem dopiero muszę się zaprzyjaźnić, na razie nie do końca się lubimy ;)

   Usuń
 6. Rzeczywiście ten róż jest boski! W buteleczce wygląda tak niepozornie, ale na paznokciach - czad :D I prześliczne zdobienie *.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba jest mój Lakier Roku :D I dziękuję!

   Usuń
 7. piękny kolor! super wygląda takie połączenie :)

  OdpowiedzUsuń