Złote mandale nie cieszą mnie wcale

S is for...Every once in a while I have this brilliant idea to paint my nails black. And every time I do, I regret it almost immediately. And sadly, it wasn't any different this time. Not only did I feel as if my nails were just dirty, but also, as it usually happens, the polish started chopping off incredibly quickly. And chopping black polish is something really awful. Also, I wasn't very happy with the mani... Meh.

Co jakiś czas wpadam na wyśmienity pomysł żeby pomalować paznokcie na czarno. I za każdym razem kiedy to robię, prawie od razu tego żałuję. I niestety tym razem nie było inaczej. Nie tylko dlatego, że miałam wrażenie, że moje paznokcie są jakieś takie brudne, ale też dlatego, że, jak to zwykle bywa, lakier zaczął niesamowicie szybko odpryskiwać. A odpryskujący czarny lakier jest czymś naprawdę paskudnym. Jakby tego było mało, z samego zdobienia też nie byłam za bardzo zadowolona... Ech.But let's focus on the more positive things!
The stamping polish from Born Pretty Store that I used is literally the best gold stamping polish I've ever had. It's very well pigmented, and transfers perfectly onto any colour you want (unlike the original gold Konad stamping polish...)

Ale skupmy się na pozytywnych rzeczach!
Lakier do stempli od Born Pretty Store, którego użyłam, jest dosłownie najlepszym złotym lakierem do stempli, jaki kiedykolwiek miałam. Jest bardzo dobrze napigmentowany i odbija się idealnie na każdym kolorze (w przeciwieństwie do oryginalnego złotego lakieru do stempli Konad...)The NJX-010 stamping plate from NurBesten I used had a very good quality as well, I had didn't have any problems with stamping even the most detailed patterns.

Płytka NJX-010 od NurBesten, z której pochodzi mandalowy wzór, też ma bardzo dobrą jakość, nie miałam żadnych problemów z odbijaniem nawet najbardziej szczegółowych wzorów.
***
If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from BPS or NurBesten, please remember that you can use the 10% off codes =)
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BPS lub NurBesten, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie tych kodów, otrzymacie 10% rabatu =)12 komentarzy:

 1. Zdobienie wyszło fenomenalnie! Nie widzę powodów, by narzekać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Być może coś mi w nim nie pasowało dlatego, że efekt końcowy różnił się dość mocno od tego, co miałam w głowie zanim zaczęłam malować =)

   Usuń
 2. Całkiem udane zdobienie, ale kolorki jakoś mi osobiście nie pasują, a mimo to jest naprawdę dobrze. Ale rozumiem, czasem też denerwują mnie paznokcie, które są nie do końca w moim guście i szybko zmywam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie mi też coś nie grało z kolorami, wyobrażałam sobie, że wyjdą trochę inaczej - szczególnie różowy, który trochę zlał się ze złotym konturem.

   Usuń
 3. całość bardzo ładnie wykonana, ale to żółte złoto jakoś do mnie nie przemawia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, złoto mogłoby być mniej żółte, ale kryje tak dobrze, że jestem skłonna przymknąć na to oko =)

   Usuń
 4. no a mi się wszystko bardzo podoba :) połączenie kolorów bardzo orientalne - pasuje do wzoru

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie nie ma żadnych minusów - jest pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja lubię czarne pazurki :) Zdobienie bardzo ładne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Mi też się czasem wydaje, że lubię czarne paznokcie... Ale "wydaje" jest tu słowem-kluczem :D

   Usuń