Wiele odcieni burgundu i zieleni

Generally speaking, holographic and chameleon nail polishes are definitely not my style. But every once in a while, I get this crazy idea to try such polish and see how it looks on my nails. This time I've tested the Born Pretty Magical Series M017 {Romantic Heart}.

Ogólnie rzecz biorąc, wszelkie holograficzne i kameleonowe lakiery zdecydowanie nie są w moim stylu. Ale raz na jakiś czas wpadam na szalony pomysł wypróbowania takiego lakieru i sprawdzenia jak będzie wyglądał na moich paznokciach. Tym razem przetestowałam lakier Born Pretty Magical Series M017 {Romantic Heart}.I love the little box the polish comes in - it's very simple, black and white, and it has a pretty chevron pattern on the sides:

Bardzo podoba mi się kartonik, w który zapakowany jest lakier - jest bardzo prosty, czarno-biały, a na ściankach bocznych ma ładne zygzaki:

The cute 9ml bottle has a nice, clean and simple design too. The brush is very convenient, I enjoyed painting with it.

9ml buteleczka też jest bardzo prosta i schludna. Pędzelek jest bardzo wygodny, dobrze mi się nim malowało.


On the photos below this nail polish looks mostly violet-green, but in reality it shows even teal and blue tones.

Na zdjęciach poniżej lakier wygląda na typowo bordowo-zielonkawy, ale w rzeczywistości można w nim znaleźć nawet turkusowe i niebieskie odcienie.Above you can see one coat of the {Romantic Heart} polish. I painted it over Madam Glam {Perfect Black}:

Na zdjęciu powyżej jedna warstwa lakieru {Romantic Heart}. Namalowałam ją na Madam Glam {Perfect Black}:

But back to the nail art =)
I've seen this design a million times, but never actually painted it myself. Until now of course =)

Ale wracając do zdobienia =)
Widziałam ten wzór z milion razy, ale jakoś nigdy sama go nie namalowałam. Do teraz oczywiście =)I'm still not very enthusiastic about chameleon polishes, but with some nail art on them they're fine ;)

Nadal nie jestem za bardzo przekonana do kameleonowych lakierów, ale z jakimś zdobieniem na wierzchu są w porządku ;)
If you're looking for some more inspirations for this kind of polishes, here's a mani I did two years ago on my horrible, too long and too rounded nails :P

Jeśli szukacie więcej inspiracji z użyciem takich lakierów, oto mani, które zrobiłam dwa lata temu na moich okropnych, zbyt długich i za bardzo zaokrąglonych paznokciach :P
***
If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from BPS, please remember that you can use the code QEL91 in order to get 10% off.
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BPS, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu QEL91, dostaniecie 10% rabatu.

28 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Wygląda nawet ciekawiej na żywo jak się tak mieni różnymi kolorami, wtedy jeszcze bardziej przypomina skrzydła motyla =)

   Usuń
 2. jaki piękny jest ten lakier i to motylowe zdobienie! też widziałam je wiele razy, ale sama jeszcze nigdy takiego nie zrobiłam :p za to wiem, że ten lakier musi być mój :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To spróbuj koniecznie, motylki są super! =) Ja co prawda pierwszy paznokieć malowałam ze trzy albo cztery razy zanim ogarnęłam co i jak z tymi skrzydełkami, ale reszta poszła już łatwo :P

   Usuń
 3. Pięknie się komponuje z wzorem skrzydeł motyla. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, sam z siebie mnie nie przekonał, ale od kiedy domalowałam wzór skrzydełek, z przyjemnością patrzę na swoje paznokcie =)

   Usuń
 4. Solo na moich paznokciach mają prawo przebywać tylko lakiery holo, duochromy albo inne "rozpraszacze uwagi". Ale ze wzorkami też chętnie przyjmuję ;) Mani prezentuje się bardzo łądnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję =) Ja z kolei mam zawsze wielką potrzebę jak najszybszego przykrycia tych "rozpraszaczy uwagi" jakimś ładnym wzorkiem :D

   Usuń
 5. Na każdym zdjęciu wygląda inaczej :) W sumie rzadko sięgam po takie lakiery, ale to nie zmienia faktu, że wygląda bardzo ładnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No fajnie się mieni, rozumiem dlaczego ludziom może się podobać =)

   Usuń
 6. Piękny lakier i jeszcze piękniejsze paznokcie ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Rzadko noszę tego typu lakiery. Ale jako tło pod skrzydełka jest idealny! Sama noszę się od dawna z pomysłem zmalowania motylka, może w końcu mi się uda 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama się nie spodziewałam, że tak dobrze będzie wyglądał po domalowaniu na nim skrzydełek, polecam bardzo :D

   Usuń
 8. Świetnie! Szczerze sama bym nie pomyślała, że takie zdobienie całe w ciemnej kolorystyce i z tym kolorem bazowym będzie się tak genialnie prezentować:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Szczerze mówiąc ja też nie byłam pewna czy malowanie czarną farbką po i tak już ciemnym lakierze to dobry pomysł, ale na szczęście wygląda o niebo lepiej niż się spodziewałam =)

   Usuń
 9. oba zdobienia ładne, ale faktycznie ten lakier jest super! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajny ten lakier, zdobienia także przypadły mi do gustu. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo lubię kameleonki, mogę się w nie wgapiać godzinami :D Twoje zdobienie bardzo mi się podoba, muszę takie zmalować u siebie :)
  PS. Czemu okropnymi i za długimi? Według mnie są/były świetne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podoba =)
   A jeśli chodzi o moje poprzednie kameleonowe paznokcie, to na tym zdjęciu, które wrzuciłam wyglądają jeszcze stosunkowo nieźle, ale jak patrzę na inne zdjęcia z tamtego okresu, to nie mogę uwierzyć, że nosiłam takie szpony. Wiem, że długie paznokcie są bardzo modne i na kimś innym mi się czasem podobają, ale moje paznokcie w wersji dłuższej niż opuszek palca wydają mi się po prostu paskudne i nieestetyczne.

   Usuń
 12. omg jaki piękny <3 uwielbiam takie lakiery

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nadal nie jestem do nich przekonana, ale ze zdobieniem na wierzchu nawet mi się podobają 😉

   Usuń
 13. Mam tak samo, zawsze mi się to zdobienie podoba u kogoś a sama jakoś nie mam weny go odtworzyć :D Świetnie Ci wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Znalazłoby się pewnie jeszcze kilka takich zdobień, które widziałam już u wielu osób, spodobało mi się, ale z jakiegoś powodu do teraz ich nie namalowałam =)

   Usuń
 14. cudo! zawsze zachwycam się wzorem skrzydeł motyla na paznokciach, a z multichromem wygląda to jeszcze bardziej niezwykle :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! =) To prawda, nie spodziewałam się, że ten wzór na lakierze multichrom będzje wyglądał aż tak dobrze!

   Usuń