Niebieskie kolorki i marokańskie wzorki

Wow, it's been a while since my last post!
Wow, trochę już minęło od mojego ostatniego posta!


I did these nails almost a month ago, but I've been so overwhelmed with work that I couldn't find time to either edit the photos, nor write a post about them. But hopefully I'll have more free time now.

Zrobiłam to mani prawie miesiąc temu, ale  byłam tak przytłoczona pracą, że nie miałam czasu ani na obrobienie zdjęć, ani na napisanie posta. Ale liczę na to, że teraz będę miała więcej wolnego czasu.

The beautiful blue polish I used as a base colour is Eveline Cosmetics' Ink Blue, although in reality it's much darker than on these photos, which, I must admit, was a bit of a disappointment for me.

Ten piękny niebieski lakier, którego użyłam jako koloru bazowego, to Ink Blue od Eveline Cosmetics, choć w rzeczywistości jest dużo ciemniejszy niż na tych zdjęciach, co muszę przyznać, że trochę mnie rozczarowało.


But what really nicely surprised me was the effect of my little experiment - I painted one coat of the silver Born Pretty Store polish number #6056 (see my post about it here) over the Eveline's Ink Blue, and as a result I got a gorgeous dark blue shimmer. I have a strong feeling that it won't be the only time I use this silver gel as a shimmery top coat ;)

Tym, co mnie natomiast zachwyciło, był efekt mojego małego eksperymentu - dodałam jedną warstwę srebrnego lakieru Born Pretty Store numer #6056 (piszę o nim więcej tutaj) na Ink Blue od Eveline i w rezultacie otrzymałam przepiękny ciemnoniebieski shimmer. Coś mi się wydaje, że nie będzie to jedyny raz kiedy ten srebrny żel posłuży mi jako błyszczący top coat ;)


And when it comes to the nail art I did, it's a reflection of my latest obsession over Moroccan tiles patterns. Ever since we came up with an idea of maybe going to Morocco for our vacations this year, I can't get these beautiful patterns out of my head =)

Jeśli zaś chodzi o zdobienie, które zrobiłam, to jest ono odbiciem mojej najnowszej obsesji na punkcie wzorów z marokańskich płytek. Odkąd wymyśliliśmy, że może w tym roku pojedziemy na wakacje do Maroka, nie mogę przestać myśleć o tych cudownych wzorach =)


14 komentarzy:

 1. Mam ten lakier i bardzo podoba mi się jego kolor - a w macie, to już w ogóle wygląda super! Zdobienie fantastyczne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo, dobrze wiedzieć, muszę go w takim razie wypróbować w wersji matowej!

   Usuń
 2. Piękne! Uwielbiam takie marokańskie motywy. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomyślane z tym topem z BPS ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To był prawdziwy przebłysk geniuszu :D

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podobają =)

   Usuń
 5. Mega podobają mi się te pazurki! Chyba już z trzeci raz się nimi zachwycam, muszę kiedyś spróbować zmalować coś podobnego <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło! :D Spróbuj koniecznie, zakochasz się w tego typu wzorach!

   Usuń