Kwiatów wiele na wesele

I've finally found some time to do some "real" (meaning: more time consuming) nail art - and I'm super happy that I did, because I was going to my friend's wedding, and I really wanted to paint something special for this occasion =)

W końcu znalazłam trochę czasu na "prawdziwy" (czyt. bardziej czasochłonny) nail art - i bardzo się z tego cieszę, bo wybierałam się akurat na ślub koleżanki i zależało mi na tym, żeby namalować na tę okazję coś specjalnego =)I was going to wear a simple black and white dress, and since almost any pattern would look great with it, it took me a looong time to figure out what I wanted to paint. Eventually I decided to go with a delicate floral mani - and I'm super happy with how it turned out!

Miałam założyć prostą, czarno-białą sukienkę, a ponieważ prawie każdy wzór wyglądałby z nią świetnie, duuużo czasu zajęło mi wymyślenie co namalować. W końcu postawiłam na delikatne kwiatowe mani - i jestem mega zadowolona z efektu!For the delicate blue branches I used this fantastic liner brush from Born Pretty Store:
Do namalowania delikatnych niebieskich gałązek użyłam tego fantastycznego linera z Born Pretty Store:It's one of the best liners I've tried - it's very comfortable to work with, and you can use it not only to create straight lines, but also nice curves:

To jeden z najlepszych pędzelków tego typu, jaki miałam okazję wypróbować - bardzo wygodnie się z nim pracuje i bez problemu można go używać nie tylko do tworzenia prostych, ale również zakrzywionych linii:
The tiny black dots on the flowers were made with this dotting tool from the Beauty Big Bang:
Maleńkie czarne kropeczki na kwiatach zrobiłam używając tej sondyBeauty Big Bang:As you can see, it has 6 different ends that let you easily create dots in various sizes - very useful =)
Jak widzicie, sonda ma 6 różnych końcówek, które pozwalają na łatwe robienie kropek w różnych rozmiarach - bardzo przydatne =)


***
If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from BPS, please remember that you can use the code QEL91 in order to get 10% off.
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BPS, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu QEL91, dostaniecie 10% rabatu.

If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from BBB, please remember that you can use the code NAIL10 in order to get 10% off your order.
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BBB, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu NAIL10, dostaniecie 10% rabatu na swoje zamówienie.


8 komentarzy:

 1. Ale fajnie wygląda taki dotting tool jak pióro!
  Śliczne zdobienie ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, od razu daje +100 do profesjonalności :D

   Usuń
 2. przepiękne zdobienie, ultra lekkie i na pewno pasowałoby do wielu stylizacji ;) w sierpniu wybieram się na wesele i już myślę nad stylizacją paznokci, ale jest to utrudnione, bo.. jak na razie mam tylko buty :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam na odwrót - sukienkę miałam duuuużo wcześniej, za to z butami miałam wielki problem :D

   Usuń
 3. Cudne, lekkie, dziewczęce i eleganckie ♥

  OdpowiedzUsuń