Lakier świąteczny i stempelek grzeczny

Jakiś czas temu zobaczyłam na sklepowej półce lakier w pięknym, ciemnozielonym kolorze, ktory od razu skojarzył mi się z choinką. To właśnie tego koloru szukałam! Powiedziałam więc o nim Świętemu Mikołajowi i w Wigilię znalazłam go pod choinką (lakier, nie Mikołaja :D).

Ale tu niestety kończy się radość z owego lakieru - jego kolor bardzo mi się podobał kiedy oglądałam go w sklepie, jednak kiedy pomalowałam nim paznokcie, okazało się, że na nich jest o wiele ciemniejszy i mniej zielony niż się spodziewałam.

Some time ago, on a shop shelf, I saw a nail polish in a beautiful, dark green colour that reminded me of a Christmas tree. That was the colour I've been loogikng for! So I told Santa Claus about it, and got it for Christmas ^^

But this is where the fun part ends - I loved it's color when I saw it in the shop, but when I painted my nails with it, it turned out much darker, and less green than I expected.Mój nowy lakier to Revlon Colorstay 255 Jungle. Podoba mi się jego pędzelek, jest dłuższy niż przy większości innych lakierów, co sprawia, że bardzo wygodnie się go trzyma. Na buteleczce jest napisane, że należy nałożyć dwie warstwy lakieru i rzeczywiście dwie warstwy w zupełności wystarczają, chociaż z początku może wydawać się, że będzie inaczej:

My new polish is Revlon Colorstay 255 Jungle. I really like the brush, it's longer than nail polish brushes usually are, and it makes it very comfortable to hold. The bottle says to apply two coats, and this is enough to reach a deep colour, although at first it doesn't seem like it:


Dość dawno nie robiłam na paznokciach stempelków, a pomyślałam, że na tak ciemnym tle będą naprawdę ładnie wyglądać. Użyłam płytki Bundle Monster BM11 i srebrnego lakieru Konad Special Nail Polish, później dodałam parę kropek używając Wibo Express Growth 349 i całość wykończyłam Seche Vite dry fast top coat.

I haven't used the stamping method for a while, and I thought it would look really nice on such a dark background. I used a Bundle Monster BM11 plate and silver Konad Special Nail Polish, then added few dots using Wibo Express Growth 349, and finished it with Seche Vite dry fast top coat.

6 komentarzy: