Kosmicznie, galaktycznie

     Od pewnego czasu chciałam zrobić galaxy nails, ale zawsze pojawiał się ten sam problem: nie miałam odpowiedniego lakieru z maleńkimi, delikatnymi drobinkami i nie mogłam nigdzie takowego znaleźć. I wtedy zobaczyłam temix - Shimmer Starry Sky Polish od Born Pretty Store. To było to! Pomyślcie tylko - czy może być coś lepszego do stworzenia galaxy nails niż lakier, który nazywa się Shimmer STARRY SKY? Z pięciu kolorów, w których ten lakier jest dostępny, wybrałam numer 04, który jest w większości fioletowy, ale widać w nim też przebłyski granatu, a nawet trochę zielonkawego odcienia.
     Lakier mieści się w malutkiej, 7-mililitrowej buteleczce w ładnym kształcie. Ma dość wygodny pędzelek i bardzo przyjemny zapach, do tego narawdę szybko schnie. Jego krycie jest podobne do krycia lakieru Chameleon Nail Polish #217, który opisałam  tutaj - przed użyciem go trzeba najpierw pomalować paznokcie na czarno żeby zobaczyć efekt.

     For quite some time now I wanted to create galaxy mani, but there was always one problem: I didn't have a proper polish with tiny, delicate sprinkles, and couldn't find it anywhere. And then I saw temix - a Shimmer Starry Sky Polish from Born Pretty Store. That was it! Just think about it - what could possibly be a better choice for creating galaxy nails than a polish called Shimmer STARRY SKY? Out of five available colours of it I chose number 04, which is mostly violet, but you can also see dark blue and a bit of greenish in it.
     It comes in a tiny 7ml nicely shaped bottle. It has a quite comfortable brush and a very pleasant smell, and it dries really fast. It's opacity is very similar to this of Chameleon Nail Polish #217 that I described here - you need to paint your nails black before using it to see the effect.


Już na tym etapie przypominało to galaktykę, dodałam jednak trochę więcej kolorów i parę małych gwiazdek:
It already looked a bit like a galaxy, but I added some more colours and a few little stars:
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BPS, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu QEL91, dostaniecie 10% rabatu.

If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from BPS, please remember that you can use the code QEL91 in order to get 10% off.6 komentarzy:

 1. Oh that polish is very pretty! And I love the nail art too :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny jest ten lakier! Bardzo marzy mi się jakiś udany kameleonik, ale zawsze szkoda kasy...
  PS: Zostaję u Ciebie na dłużej, aż dziw, że masz tak mało obserwatorów, biorąc pod uwagę piękności, jakie tu publikujesz ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się bardzo! Co do kameleonowego efektu, to jeszcze bardziej niż w Temixie widać go w lakierach z serii Chameleon Nail Polish od Born Pretty Store (opisałam jeden z nich tutaj: http://so-nailicious.blogspot.com/2015/07/bps-chameleon.html chociaż niestety na moich zdjęciach nie widać aż tak wyraźnie tego efektu), polecam je sprawdzić na stronie BPS =)

   Usuń
 3. Świetny kameleon i cudne galaxy na nim! Zawsze podziwiam staranność wykonania twoich mani, ale to jest wyjątkowo urzekające.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, dziękuję dziękuję dziękuję! =)

   Usuń