Roślinki wiosenne cieszą niezmiennie

I'm currently testing the last, third one of my Madam Glam gel polishes - Delicacy. It's a beautiful pink nude shade, very similar to Essie Not just a pretty face, but like a hundred times more opaque - on some of my nails even one coat would probably be enough, but I painted two coats on each nail anyway to make sure they all look the same.

Testuję właśnie ostatni, trzeci z moich żelowych lakierów Madam Glam -  Delicacy. Jest to piękny, różowy odcień nude, bardzo podobny do Essie Not just a pretty face, ale kryjący jakieś sto razy lepiej - na niektórych paznokciach wystarczyłaby mi pewnie nawet jedna warstwa, ale i tak nałożyłam dwie warstwy na wszystkie paznokcie, żeby mieć pewność, że wszystkie wyglądają tak samo.Here is Delicacy before I painted the floral design over it:
A oto Delicacy bez roślinnego wzorka na wierzchu:
After seeing hundreds of photos of beautiful gel manicures over oval nails I've decided to change my nail shape. But while I have to admit that gel polishes really do look more impresive on oval nails, I definitely feel better in square shape, so I'll come back to it as soon as I can.

Po tym jak naoglądałam się setek zdjęć pięknych żelowych zdobień na owalnych paznokciach, postanowiłam zmienić kształt swoich. Ale chociaż muszę przyznać, że żelowe lakiery rzeczywiście wyglądają bardziej efektownie na owalnych paznokciach, ja osobiście o wiele lepiej czuję się w kwadratowym kształcie, dlatego wrócę do niego najszybciej jak to będzie możliwe.

Let me know what you think about this mani, and remember that you can still use the coupon code to get 30% OFF your entire Madam Glam order =)

Dajcie znać, co myślicie o zdobieniu, i pamiętajcie, że wciąż możecie używać kuponu rabatowego, dającego aż 30% ZNIŻKI na całe zamówienie ze sklepu Madam =)


The code is valid until 19.04.2017.
Kod ważny do 19.04.2017.

10 komentarzy:

 1. Super! Delikatnie i wiosennie :) Bardzo lubię Twoje zdjęcia :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podobają =) A jeśli chodzi o zdjęcia, to nie byłyby takie ładne gdyby nie pomoc mojego Osobistego Fotografa ;)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję =) Ostatnio zdecydowanie mam fazę na roślinne tematy =)

   Usuń
 3. Piękne i delikatne zdobienie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Twoje zdobienia ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń