Płytka ładna, jakość - żadna

Sooo... I was going to do another reverse stamping, I've had my new stamping plate to try, I've chosen all colours that I wanted to use... and I ended up painting this, 100% freehand:

No więęęc... miałam zrobić kolejny reverse stamping, miałam nową płytkę do wypróbowania, wybrałam wszystkie kolory, których chciałam użyć... i namalowałam to, w 100% ręcznie:


Why? Because the plate that I intended to use - the BP-L060 form Born Pretty Store - is just unusable! =(
It comes in a lovely floral box, and the designs are very pretty too:

Dlaczego? Bo płytka, której zamierzałam użyć - BP-L060 z Born Pretty Store - jest po prostu nieużywalna! =(
Zapakowana jest w śliczny kartonik z kwiatowym wzorem, wzory na niej tęż są bardzo ładne:but these are the only nice things I can say about it.
This is a beautiful mani I created using this stamping plate:

ale to jedyne dobre rzeczy, jakie mogę o niej powiedzieć.
Oto piękne mani, które zrobiłam przy pomocy tej płytki:
That's right, it's only my base colour, because I was simply unable to stamp any pattern from the BP-L060 (and I've tried  a l l  of them). This was the best result I got, but it was only a one time miracle:

Zgadza się, to tylko mój kolor bazowy, bo po prostu nie byłam w stanie odbić żadnego wzoru z płytki BP-L060 (a wypróbowałam  k a ż d y  z nich). Oto najlepsze, co udało mi się zrobić, chociaż był to tylko jednorazowy cud:

I've tried all my stampers, many nail polishes, and there was absolutely no difference. The problem is with the stamping plate itself - the patterns on it are very lightly carved, I can barely feel them when I swipe my finger over it. And I really wanted to this reverse stamping! =(

Eventually I got loosely inspired by one of the patterns from this unfortunate plate.


Wypróbowałam wszystkie moje stemple, mnóstwo lakierów i nie było absolutnie żadnej różnicy. Problem leży w samej płytce - wzory są wygrawerowane zbyt lekko, ledwo je czuję kiedy przejeżdżam po nich palcem. A tak bardzo chciałam zrobić ten reverse stamping! =(

W końcu moją luźną inspiracją stał się jeden ze wzorów z tej nieszczęsnej płytki.Oh and by the way, this beautiful delicate silver I used as a base colour is Konad {Powdery Silver} stamping nail polish, which sucks when it comes to stamping, but turned out to be great as a regular polish =)

A tak przy okazji, to piękne delikatne sreberko, którego użyłam jako koloru bazowego to lakier do stempli Konad {Powdery Silver}, który do robienia stempli jest beznadziejny, ale okazał się być świetny jako zwykły lakier =)Even though it's not the mani I had in mind when I started painting my nails, I'm super happy with it, and I want to wear it for as long as possible! =)

Pomimo tego, że siadając do malowania paznokci miałam zupełnie inny pomysł na zdobienie, jestem z niego mega zadowolona i będę je nosić tak długo, jak tylko dam radę! =)***
If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from BPS, please remember that you can use the code QEL91 in order to get 10% off.
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BPS, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu QEL91, dostaniecie 10% rabatu.

16 komentarzy:

 1. Kurcze, a tak chciałam ją kupić!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się na nią bardzo cieszyłam =( Ale prawdopodobnie trafił mi się po prostu jakiś wybitnie zły egzemplarz, bo na stronie produktu jest dużo zdjęć zdobień zrobionych przy pomocy tej płytki i wszystkie wyglądają ok

   Usuń
 2. Też się do niej przymierzałam ;) dziwne, bo zwykle płytki BPS są świetnej jakości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo sobie pomyślałam, zazwyczaj płytki z BPS są super!

   Usuń
 3. Kurcze, szkoda, że płytka zawiodła :) Ręczne malunki bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Płytka super, może jakiś felerny egzemplarz? Ja ostatnio walczyłam z inną, wypróbowałam z kilkoma lakierami i stemplami, nic, nic, aż nagle wzory zaczęły odbijać się tak jak trzeba ;-) Nie mam pojęcia, co się stało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo możliwe, że akurat trafił mi się jakiś zły egzemplarz :/ Ale może płytka nagle ożyje tak jak piszesz :D

   Usuń
 5. Zdobienie wyszło Ci cudownie pomimo komplikacji :) Szkoda tej płytki, bo wzory ma świetne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie strasz! Mam tę płytkę i właśnie zamierzam się za nią zabrać i zrecenzować. Zobaczymy jak u mnie się sprawdzi. Oby dobrze, bo wzory ma prześliczne :/ A Twoje mani wyszło przepięknie - jakbym miała takie zdolności manualne to nie korzystałabym z płytek :P :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to mam nadzieję, że z Twoją będzie wszystko ok, może po prostu co któraś płytka im się źle wyciska =)
   A jeśli chodzi o malowanie paznokci to wiadomo, najbardziej lubię malować ręcznie, ale czasem mnie dopada leniuszek albo brak czasu/pomysłu i wtedy stempelki są super 😄

   Usuń
 7. Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Może to nawet lepiej, że ta płytka mi nie zadziałała :D

   Usuń
 8. To już o drugiej płytce z BPS czytam, że sprawia problemy :/
  Na szczęście płytka okazała się niepotrzebna, bo sama zrobiłaś świetne zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! =) Gdyby płytka zadziałała jak trzeba to pewnie nigdy bym nie zrobiła takiego zdobienia, więc w sumie dobrze się skończyło 😄

   Usuń