Nowa płytka kwiatowa

I can't even remember when was the last time i did reverse stamping. Time to change it!
Nie pamiętam już kiedy ostatnio robiłam reverse stamping. Pora to zmienić!I used the BP-L067 stamping plate from Born Pretty Store, and I must admit that I've had some big trouble with it. Why? Because I like  e v e r y  s i n g l e  pattern on it, and I couldn't decide which one to use! So eventually I used two of them. Apart from that, the plate is great - it's very well carved, and I had absolutely no problems with picking up the patterns. Plus the little box it comes in is so pretty!

Użyłam płytki BP-L067 z Born Pretty Store i muszę przyznać, że miałam z nią niemały kłopot. Dlaczego? Bo podoba mi się na niej  k a ż d y  wzór i nie mogłam zdecydować którego użyć! Dlatego w końcu wykorzystałam dwa. Poza tym, płytka jest świetna - jest bardzo dobrze wygrawerowana i nie miałam żadnych problemów z przenoszeniem wzorów. No i przyszła w naprawdę ślicznym kartoniku!

As a base colour I used Eveline miniMAX 933, and then I filled the flowers with Butter London {Dosh} and Born Pretty Holo Polish #23.

Jako koloru bazowego użyłam Eveline miniMAX 933, a następnie wypełniłam kwiatki lakierami Butter London {Dosh} Born Pretty Holo Polish #23.
Oh by the way, have you seen the new version of the BPS website and logotype? Definitely a change for the better!
A tak przy okazji, widziałyście nową odsłonę strony i logotypu BPS? Zdecydowanie zmiana na lepsze!


***
If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from BPS, please remember that you can use the code QEL91 in order to get 10% off.
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BPS, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu QEL91, dostaniecie 10% rabatu.


26 komentarzy:

 1. Uwielbiam kwiatowe wzory :) Zdobienie piękne i zazdroszczę perfekcyjnego wykonania ;) Mi naklejki ze stempli w ogóle nie wychodzą :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo, kwiatki są super! =) A który etap robienia naklejek Ci nie wychodzi? Ja na początku, jak jeszcze nie miałam wypracowanej metody, okropnie męczyłam się podczas przenoszenia gotowych naklejek ze stempla na paznokcie, a później jak próbowałam pozbyć się nadmiaru wychodzącego poza płytkę paznokcia... Ale to wszystko kwestia wprawy, Tobie też się na pewno w końcu uda =)

   Usuń
  2. No właśnie z końcowym etapem mam problem. Nie wiem czy naklejkę lepiej kłaść na mokry top, mokry lakier czy może na sucho...

   Usuń
  3. Kiedyś próbowałam kłaść na mokry lakier/top i to była absolutna porażka! Teraz czekam aż naklejka jest prawie zupełnie sucha, ale wciąż jeszcze trochę elastyczna, i przykładam ją na zupełnie wyschnięty lakier. W ten sposób nawet jak przyłożę ją w złym miejscu to i tak bez problemu mogę ją jeszcze podnieść i zmienić. Ważne jest tylko żeby nie wyschnęła za bardzo, bo wtedy nie dość, że się nie przyklei, to jeszcze po drodze pewnie się porwie albo pokruszy. Ogólnie do takich stemplowych naklejek bardzo polecam bezbarwne lakiery od Miss Sporty, od dawna nie używam do tego już żadnych innych =)

   Usuń
 2. Prześliczne! Też bardzo mi się podoba ta płytka. :) I jak to robisz, że pod stemplowymi naklejkami nie robią ci się bąble powietrza? Mi, niestety, wyłażą za każdym razem. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal mi czasem wyłażą te bąbelki powietrza, ale zauważyłam, że one się robią raczej podczas nakładania bezbarwnego lakieru na stemplową naklejkę, a nie podczas nakładania naklejki na paznokieć, więc staram się je niszczyć na bieżąco, zanim lakier wyschnie =) A jeśli pomimo tego jakieś się uchowają to matujący top dobrze je ukrywa ;)

   Usuń
 3. Fajna płytka i piękne zdobienie :) Również uważam, że BPS ma teraz lepszą stronę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Ze stroną BPS jest teraz o wiele lepiej, nareszcie jest bardziej przejrzysta!

   Usuń
 4. bardzo ładne zdobienie :) lubię motyw kwiatowy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie piękne *.* Kolorek bazowy jeszcze tak idealnie dopasowany :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! A kolor bazowy niestety na początku wyszedł trochę zbyt jaskrawy, dlatego musiałam zaatakować go matującym topem, który go trochę uspokoił =)

   Usuń
 6. Przepiękne kwiaty! Ta płytka robi furorę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dziwię się, te wzory są piękne! =)

   Usuń
 7. lubię płytki z BPS, wzór uroczy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też je lubię i zauważyłam, że z każdą kolejną serią wzory są coraz ładniejsze =)

   Usuń
 8. Piękne wzory ma ta płytka ;-) Bardzo ładnie ją wykorzystałaś! Super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, wzory na niej są super! Cieszę się, że moje zdobienie Ci się podoba 😄

   Usuń
 9. niesamowite, pazurki wyglądają obłędnie ;)

  OdpowiedzUsuń