Kreseczki, panterka, różnica niewielka

Od pewnego czasu mam w swojej kolekcji lakier BB care & manicure nr 3 od Wibo. Kupiłam go kiedyś w pośpiechu, przerażona odkryciem, że kończy mi się lakier nude, którego używałam do tej pory. Jak to jednak często bywa z moimi lakierowymi zakupami w Rossmannie, po przyjściu do domu okazało się, że lakier ma jednak inny odcień niż wydawało mi się w sklepie. Ktoś naprawdę powinien tam pomyśleć o zmianie oświetlenia na bardziej naturalne... W każdym razie, mój nowy nabytek okazał się być ciemniejszy niż myślałam, więc odstawiłam go na półkę...i stał tam zapomniany aż do dziś. Nawet dzisiaj użyłam go właściwie przypadkiem, po prostu szukałam czwartego koloru do tego mani, a ten pasował najlepiej. Postanowiłam więc dać mu szansę i bardzo się z tego cieszę =) Lakier co prawda jest trochę ciemniejszym nude niż lubię, ale za to już jedna warstwa ma całkiem ładne krycie, no i rozprowadza się jak marzenie! Biedny lakier, przez tyle miesięcy stał niedoceniony! :D

Among many other polishes in my collection, I also have Wibo's BB care & manicure 3. I bought it few months ago in a hurry, terrified by a discovery that I'm running out of my nude polish. But when I got home, it turned out that my newest purchase is darker than it seemed in the shop, so I put it on a shelf... and haven't used it until now. Even today it was rather a coincidence, I was just looking for a fourth colour to my new mani, and this one matched very well. So I decided to give it a go, and I'm really glad I did =) Maybe it is a bit darker nude shade than I like, but only one coat of it is enough to get a nice opacity, plus it applies wonderfully! Poor little polish, unappreciated for such a long time! :D

Jak już pewnie zauważyłyście, zwykle maluję to samo na każdym paznokciu, nie zostawiając żadnego z nich gładkiego. Tym razem postanowiłam jednak zrobić coś innego. Pomyślałam, że byłoby zbyt pstrokato gdybym namalowała ten czarno-biały wzorek (który przypomina panterkę, chociaż wcale nie miał nią być :P) na każdym paznokciu, dlatego dodałam kilka innych kolorów żeby to trochę uspokoić i jestem naprawdę zadowolona z rezultatu =)

As you probably already noticed, I usually paint the same thing on every nail, and I don't leave any of them plain. Well, this time I decided to do something different. I thought it wouldn't look very well if I painted this black and white pattern (which looks a bit like lepard print, even though it wasn't ment to be a leopard print at all :P) on every nail, so I added a few more colours to calm it down a bit, and I'm really happy with the result =)

Tak więc, oprócz BB care & manicure nr 3, jest tu też Lovely Classic 25 (białe tło), Wibo Express Growth 353 w pięknym, niebieskoszarym odcieniu i mój ulubiony złoty lakier, który jednocześnie jest jedynym złotym lakierem jaki toleruję - Essence colour&go 140 go bold! Swoją drogą, przy okazji robienia tego mani przyponiałam sobie, że prawie mi się skończył, muszę szybko lecieć po kolejny!

So, apart from the BB care & manicure 3 polish, there is also Lovely Classic 25 (the white background), Wibo Express Growth 353 in beautiful, blue-grayish shade, and my favourite gold polish, in fact, it's the only gold polish I tolerate - Essence colour&go 140 go bold! By the way, this
mani reminded me that I almost run out of this one, I have to go buy myself a new one!


14 komentarzy:

 1. Bardzo fajny mani, neutralne kolorki tonują efekt ciapek ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo łagodnie to wyszło - podoba mi się bardzo! Ten BB w buteleczce nawet na zdjęciach wygląda jaśniej niż na paznokciach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety, na lakiery nude trzeba bardzo uważać, przebiegłe z nich stwory =)

   Usuń
 3. super to wygląda ;) świetne kolorystyka ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odkryłam Twojego bloga dzięki Spookynails, od razu przejrzałam całego i zakochałam się w Twoich mani. :) Do tego cudne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz jak miło mi to sły...czytać! Bardzo się cieszę, że Ci się podoba =)

   Usuń
 5. Your nails look really pretty every time! And yes, you tamed the black&white quite well, your mani looks soothing :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznie!!! bardzo podoba mi się

  OdpowiedzUsuń