Zimowe, czapeczkowe, prezentowe

Kiedy tylko zobaczyłam tę uroczą torebkę na prezent wiedziałam, że prędzej czy później ten wzorek znajdzie się na moich paznokciach. I tak też się stało =) Muszę przyznać, że jestem baardzo zadowolona z efektu, prawdę mówiąc nie mogę przestać gapić się na własne paznokcie, tak dobrze komponują się z prawie wszystkim, co chwycę!
Nawet pani w banku nie mogła się powstrzymać od skomplementowania ich, co oczywiście sprawiło, że jestem jeszcze bardziej dumna z tego, co udało mi się stworzyć =)

The second I saw this cute present bag, I knew that this pattern will sooner or later end up on my nails. And so it did =) I have to admit that I really love the effect, in fact I can't stop looking at my nails, this mani looks good with everything!
Even a lady in a bank couldn't resist to compliment on my nails, which of course made me even more proud of them =)Jako bazy użyłam lakieru Essie: cute as a button, cała reszta to, jak zwykle, farbki akrylowe. Manicure wykończyłam jedynym i niezastąpionym lakierem Seche Vite Dry Fast Top Coat.

The base colour is Essie: cute as a button, all the rest are, as usual, acrylic paints, and I finished it with the one and only Seche Vite Dry Fast Top Coat.6 komentarzy:

  1. Coś pięknego, gratuluję talentu! Niesamowicie precyzyjne i dokładne, oby tak dalej! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ha, byłam pośrednikiem w zainspirowaniu Cię, ha. Ha! A za każdym razem, gdy ktoś używa słowa 'skomplementować', mam w głowie zawsze szczęśliwego kucharza :>

    OdpowiedzUsuń