[40 GNAI - Cartoons & comics] Turkusy, fiolety i magiczne gadżety

Okej, więc kreskówki i komiksy to raczej nie moja bajka. Nie czułabym się dobrze z przykładowo Supermanem na paznokciach, więc nie byłam zbyt zachwycona myślą, że i tak będę musiała namalować coś związanego z tematem tego tygodnia. Poźniej jednak przypomniałam sobie, że właściwie CZYTAŁAM komiks kiedy byłam mała! Taki dziewczęcy - W.I.T.C.H.

W razie gdyby któraś z Was nie wiedziała o czym mówię, dziewczyny z W.I.T.C.H. wyglądały tak:

Okay, so, cartoons & comics aren't really my things. I wouldn't feel very good with for example Superman on my nails so I wasn't very thrilled with the thought that I would have to paint something theme-related anyway. But then I remembered that I WAS in fact reading a comic when I was little! A girly one - W.I.T.C.H.

In case any of you don't know what I'm talking about, the W.I.T.C.H. girls looked like this:


Zdecydowałam nie braź tego dosłownie i nie malować po jednej postaci na każdy paznokieć, zamiast tego trzymałam się kolorów przewodnich komiksu, pasków i magicznych skrzydeł i jestem bardzo zadowolona z efektu!

I decided not to take this too literaly and paint one character on each nail, but instead I sticked to the main colours and pattern of the comic, and the magical wings, and I'm super happy with the result!


Fiolet na moich paznokciach to My Secret 147 Lavender, a paski zrobiłam używając lakierów Eveline miniMAX 061 i MAX Dona C10. Skrzydełka namalowałam farbkami akrylowymi i to mógł być pierwszy raz kiedy w ogóle zmieszałam farby żeby uzyskać kolor, któego mi brakowało do pomalowania paznokci, zwykle jestem na to zbyt leniwa :P

The violet is My Secret 147 Lavender, and the stripes are made with Eveline miniMAX 061 and MAX Dona C10. The wings are painted with acrylic paints, and this might be the first time I ever mixed paints to get the colour I was missing for my nail art, I'm usually too lazy for it :P
Och, przy okazji, jeśli interesują Was nie tylko lakiery do paznkokci, ale też różne produkty dla skóry i chciałybyście przeczytać o nich dobre recenzje, to koniecznie sprawdźcie The Performance Leader (100% ich recenzji zostało napisanych przez ich grupę specjalistek od kosmetyków) =)

Oh, by the way, if you're interested not only in nail polishes, but also in skin care products and you'd like to read some good reviews of them, make sure to check The Performance Leader (100% of their reviews are written by their beauty specialist team) =)


6 komentarzy: