Lakierowa nowinka i piękna spinka

Zobaczyłam ten kolor i nie mogłam się oprzeć - musiałam go kupić! Czyż ten zielonkawy turkus nie jest cudowny? To cudo to Eveline miniMAX 950. Jak tylko wróciłam do domu, zrobiłam dla Was swatch:

I saw this colour and couldn't resist - I had to buy it! Isn't this greenish turquoise gorgeous? This beauty is Eveline miniMAX 950. I made a swatch for you as soon as I came back home:


Jak widzicie, kolor jest po prostu piękny (chociaż lepiej oddają go późniejsze zdjęcia). Konsystencja jest świetna, w ogóle nie smuży i, podobnie jak w przypadku innych moich lakierów od Eveline, jedna warstwa w zupełności wystarczy do osiągnięcia pełnego krycia. Musiałam jednak trafić na jakiś trefny egzemplarz, bo pędzelek wygląda jakby ktoś kawałek odgryzł:

The colour, as you can see (although it looks more accurate on the latter pictures), is just beautiful. The consistency is also great, it doesn't smudge at all, and, like every other Eveline polish I have, one coat of it is enough to reach the full opacity. There is something wrong with the brush though, it looks like somebody bit it:Farbkami akrylowymi domalowałam parę czarnobiałych, nieco retro, okręgów.
I added some black and white, kind of retro, circles using acrylic paints.

A oto tytułowa piękna spinka, zrobiona dla mnie przez tę zdolną panią! =)
And here's a beautiful hair clip my friend made for me. Make sure to visit her blog! =)


10 komentarzy:

 1. śliczny kolorek, a wzór pasuje idealnie!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Ten odcień po prostu MUSIAŁ być mój! =)

   Usuń
 2. śliczny kolorek, a wzór pasuje idealnie!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolor idealny na wiosnę, ale to te okręgi dodały całemu zdobieniu uroku :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podobają =)

   Usuń
 4. Kolor cudny! :) Wzorki jak zawsze też. ^^ I nie mogę się napatrzeć na Twoje paznokcie - piękny kształt, krótsze też były super (aż zazdroszczę, sama bym chciała takie krótkie ale u mnie to niemożliwe :D).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, dziękuję! Chociaż w kształcie paznokci akurat mało jest mojej zasługi, po prostu trafiły mi się dobre paznokciowe geny, za które zresztą jestem bardzo wdzięczna =) Swoją drogą krąży rodzinna plota, że odkąd tylko się urodziłam, moja ciocia zazdrości mi właśnie kształtu paznokci :D

   Usuń
 5. kolor bossski!!! lubię takie odcienie. Wzorek dodaje mu pazura :)

  OdpowiedzUsuń