Pustynne motywy roślinne

Minęło już trochę czasu od mojego ostatniego posta - aż tydzień! - miałam poważne problemy z internetem w domu, później na trzy dni wyjechałam z Polski, ale już wracam do (internetowego) życia! =)

Mam w zwyczaju zapisywać wszystkie zdjęcia, które uznam za inspirujące. Czasem od razu maluję to, co na nich znajdę, a czasem - jak w tym przypadku - muszą dłuuugo poczekać na dysku zanim przyjdzie na nie czas.

To zdjęcie znalazłam w 2013 roku:


It's been a while since my last post - a whole week! - I had some serious problems with the internet connection at home, and then I went abroad for three days, but now I'm coming back to the online life! =)

I have a habit of saving photos that I find inspiring for nail art. Sometimes I create something inspired by them right away, and sometimes - like in this case - they wait a looong time on my hard drive until I finally decide that this is the moment for them. 

I found this photo back in 2013:


Pomyślałam, że motyw kaktusów bardzo dobrze nadaje się do nail artu... i nic z tym nie zrobiłam, aż do teraz. Ale w końcu się udało, oto moje kaktusy:

I thought this theme would look very nice on nails...and haven't done anything about it until now. But here it is, my cactuses nail art:

Jako bazy użyłam lakieru Eveline miniMAX 942. Później dodałam gradient, używając Essie play date, a kaktusy namalowałam farbką akrylową.
The base colour is Eveline miniMAX 942. I made the gradient with Essie play date, and the cactuses are painted with an acrylic paint.

10 komentarzy:

 1. Świetne zdobienie! Bardzo inspirujące :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię oglądać inspirowane zdobienia, są takie kreatywne! Ładnie to wyszło, to cieniowanie w tle jest takie energetyczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się bardzo, że Ci się podoba! =)

   Usuń
 3. Samo połączenie kolorów trochę mi się gryzie, ale same kaktusy genialne! :D Ten ciemniejszy róż też bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co kto lubi =) A ten ciemniejszy lakier to jeden z moich ulubionych, uwielbiam ten kolor!

   Usuń
 4. cudowne zdjęcia, a Twoje zdobienie fajnie oddaje jego klimat <3

  OdpowiedzUsuń
 5. ale świetne, jak z kreskówki :D

  OdpowiedzUsuń