[40 Great Nail Art Ideas - Teal] Nowe wyzwanie: wzorów mieszanie

Kiedy przeczytałam, że kolorem drugiego tygodnia Wyzwania jest morski, byłam zachwycona. Dokładnie wiedziałam, co chcę namalować! Mieliśmy w domu takie urocze pudełko na chusteczki, miało turkusowe tło w białe kropki, a na nim róże. Pomyślałam, że to idealna inspiracja do morskiego mani... a potem poczytałam więcej o zasadach Wyzwania i odkryłam, że do każdej Podpowiedzi Koloru każda z nas ma przypisany specjalny kod wzoru z listy wszystkiech wzorów i musi połączyć go z kolorem danego tygodnia. Trochę się więc zaniepokoiłam, że być może będę zmuszona wymyślić coś innego. Okazało się jednak, że mój kod jest akurat przypisany do "Wzoru Na Wzorze" - nie mogło być lepiej! Od razu zaczęłam malować, oto efekt:

When I read that the colour of the second week of the Challenge is teal, I was thrilled. I knew exactly what I wanted to paint! We had this cute tissue box at home, it had a teal-white polkadoted background with roses on it. I thought it was a perfect inspiration for a teal mani... until I read more about the rules of the Challenge and discovered that for each Colour Prompt each one of us has a special code of pattern from a list of patterns assigned to her and has to mix it with the current week's colour. So I got a little afraid that maybe I would have to think of something different instead. But it turned out that my code for this week stands for "Pattern On Pattern" - it couldn't have been better! I instantly started painting, here's the result:


Kolor bazowy to My Secret 148 Mint:
The base colour was My Secret 148 Mint:8 komentarzy:

 1. Piękne! Klasyka w najlepszym wykonaniu! Mam też to pudełko chusteczek, rozpoznałam po twoich paznokciach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podobają =) A ja pudełka już niestety nie mam, przegrało w nierównej walce z katarem...

   Usuń
 2. rany, dziwię się, że wcześniej do Ciebie nie trafiłam. piękne pazurki i piękne zdjęcia! a miętka z My Secret to mój pierwszy ulubiony lakier w tym kolorze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Też jestem fanką miętki od My Secret, chociaż z tej firmy moje serce zdecydowanie najbardziej podbił kolor 147 Lavender, jest po prostu cudny =)

   Usuń