[40 GNAI - Things that fly] Czerwona papuga okiem do Was mruga

Są w moim życiu takie momenty, kiedy czuję, że jedynym właściwym kolorem na moje paznokcie jest czerwień. Są też momenty kiedy nie mam za bardzo czasu na tworzenie zdobień. A kiedy te momenty się na siebie nakładają, powstaje dzika głowa czerwonej papugi Ary, taka jak ta:

There are moments in my life when I feel like the only proper colour to paint my nails with is red. And moments when I don't really have time to do any new nail art. And when these moments happen at the same time, it results with a wild head of red Ara parrot, like this one:
Wiem, że obrałam dość leniwą drogę wykonania zdobienia na ten tydzień wyzwania 40GNAI ("Rzeczy, Które Latają"), ale miałam dwa dobre powody żeby tak zrobić: po pierwsze, zaczął się naprawdę szalony, przedsesyjny okres na studiach, a po drugie, ta czerwień jest po prostu zbyt szykowna żeby przykrywać ją jakimś zdobieniem!
Przy okazji, ten piękny czerwony lakier to Pom Pom od Ciaté =)

I know I took a rather lazy way of creating nail art for this week of the 40GNAI ("Things That Fly") but I had two good reasons: first, I have a really busy time in college, and second, this red is just to classy to cover it with nail art!
By the way, this beautiful red polish is Pom Pom from Ciaté =)A na koniec pozwólcie, że jeszcze raz wyrażę moje zdumienie tym, że wcześniej radziłam sobie bez wzornika - przecież to jedna z najprzydatniejszych rzeczy jakie istnieją!

And now let me once again express how amazed I am by the fact that I used to manage without this display - I mean it's one of the most useful things ever!

15 komentarzy:

 1. These look awesome, a lovely twist on classic red. How did you do it did you use stamping plates?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you! =) No, I didn't use any stamping plate, this is all hand painted with acrylic paints.

   Usuń
 2. Wygladaja przepieknie! :) Bardzo lubie twoje zdobienia, widac w nich pasje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kto prowadzi to wyzwanie? Można gdzieś znaleźć informacje o tematach ? ;-)

  Pomysłowe zdobienie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję =)
   Wyzwanie organizuje Debbie z The Crumpet (www.the-crumpet.com), a wszystkie tematy podane są chyba tylko na naszej tajnej grupie na Facebooku. Jeśli chciałabyś dołączyć do Wyzwania, pisz do Debbie, może jeszcze jest szansa =)

   Usuń
 4. The red polish is beautiful and the parrot is gorgeous !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you! And I agree about the polish, it's definitely one of my favourites from Ciaté's Mini Mani Month =)

   Usuń
 5. Ara piękna, ale i sam Ciate jest boski :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj jest, między innymi właśnie dlatego Ara wylądowała tylko na jednym paznokciu :D

   Usuń