Kropki, paski i holo odblaski

Today I come to you with a kind of nail polish I don't usually use - the Heart of Gold holographic polish from Born Pretty Store.

Dzisiaj przychodzę do Was z lakierem z rodzaju tych, jakich zwykle nie używam - z holograficznym lakierem Heart of Gold od Born Pretty StoreI don't know if it was because of the Christmas season or not, but it came in a cute little box with snowflakes on it. The bottle's in an elegant rectangle shape, but the rectangular cap is only a decoration, and there's a regular one under it (which reminds me of Butter London polishes).

Nie wiem, czy to ze względu na okres świąteczny czy nie, ale lakier przyszedł w uroczym pudełeczku ze śnieżynkami. Buteleczka ma elegancki prostokątny kształt, ale ta prostokątna zakrętka jest jedynie ozdobą, pod spodem znajduje się zwykła zakrętna (co przypomina mi lakiery Butter London). 
There are a few things I like about this polish very much. First - it's brush. It looks like many other brushes, there's nothing innovative about it, but I found it very comfortable to use. Second - it's definitely a one coater. I was amazed with how well it instantly covered my nails. Also, it dries super fast, which is always a good thing.

Jest kilka rzeczy, które bardzo mi się podobają w tym lakierze. Po pierwsze - pędzelek. Wygląda jak wiele innych pędzelków, nie ma w nim nic innowacyjnego, ale malowało mi się nim bardzo wygodnie. Po drugie - zdecydowanie jest to jednowarstwowiec. Byłam zdumiona tym, jak dobrze od razu pokrył moje paznokcie. Poza tym, lakier bardzo szybko schnie, co zawsze jest dobrą cechą.


Something that could bother some of you but for me is perfectly fine is the fact that in natural light, the holo effect is barely visible - it looks just like a regular gold polish. It gets better in artificial light though.

Coś, co mogłoby denerwować niektóre z Was, ale dla mnie nie stanowi najmniejszego problemu to fakt, że w naturalnym świetle efekt holo jest ledwo widoczny - wygląda to po prostu jak zwykły złoty lakier. Trochę lepiej jest przy sztucznym świetle.Since I'm a bit of a geometrical patterns freak, I decided to add some simple white dots and stripes.

Jako że mam lekkiego świra na punkcie geometrycznych wzorów, postanowiłam dodać różnego rodzaju proste białe kropki i paski.***
If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from BPS, please remember that you can use the code QEL91 in order to get 10% off.
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BPS, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu QEL91, dostaniecie 10% rabatu.

8 komentarzy:

 1. piękny on jest! muszę go mieć :D i z tą geometrią mu bardzo "do twarzy" ;) proste, ale efektowne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Moim zdaniem przy takich "niespokojnych" lakierach najlepiej jest właśnie iść w prostotę =)

   Usuń
 2. Też lubię geometrię na paznokciach. A zdobienie bardzo fajne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! A geometrię to ja lubię wszędzie, nie tylko na paznokciach :D

   Usuń
 3. Powiem szczerze, że cała seria tych nowych holosiów z BPS mnie zauroczyła. Póki co próbnie zamówiłam jeden (brąz) i czekam aż do mnie przyjdzie. Twój ma fajny nietypowy odcień złota. Podoba mi się ;)
  ps. niedawno postanowiłam założyć swojego bloga: http://nail-crazinesss.blogspot.com
  Zapraszam do odwiedzania, obserwowania i komentowania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja niby nie przepadam za takimi holograficznymi efektami, ale muszę przyznać, że mam już na oku kolejny, taki fiołkowo-lawendowy ^^
   Powodzenia w blogowaniu! =)

   Usuń