Wyzwanie z theCieniu w zimowym odcieniu

After I finished the ABC Challenge, I wanted to take quite a long break from participating in any other challenges... yet here I am, starting another one. This time it's #creativenailparty Challenge, hosted by theCieniu. There are two things that convinced me to take part in it: first, I really like the themes, and also, it's only four weeks so why not? =)

Our first theme is Winter colours but I wanted to avoid the obvious blue tones, so my colour palette looks more like this:


Po tym jak skończyłam Wyzwanie ABC, chciałam zrobić sobie dłuższą przerwę od jakichkolwiek wyzwań... a jednak właśnie zaczynam kolejne. Tym razem jest to Wyzwanie #creativenailparty, organizowane przez theCieniu. Do udziału w nim przekonały mnie dwie rzeczy: po pierwsze, bardzo podobają mi się tematy. Poza tym wyzwanie ma trwać tylko cztery tygodnie, więc dlaczego nie? =) Więcej o zasadach, tematach i nagrodach możecie poczytać tutaj.

Naszym pierwszym tematem są kolory zimy, ale chciałam uniknąć typowych odcieni błękitu, dlatego moja paleta kolorów wygląda raczej tak: 


The polishes I used are:
Lakiery, których użyłam to:

 • Wibo Lovely NUDE nail polish nr 2 - base colour
 • H&M All about aloe
 • Essie Bahama mama
 • Ciaté Double bubblegum


... and the pattern is from the BP-L054 plate from Born Pretty Store - I looove the geometric patterns on it!
... a wzór jest z płytki BP-L054 od Born Pretty Store - uwieeelbiam te wszystkie geometryczne wzory!
I was considering placing the pattern on the same side on each nail, but then I came to conclusion it would actually be better to add some irregularity =)

Rozważałam umieszczenie wzoru w tym samym miejscu na każdym paznokciu, ale później doszłam do wniosku, że właściwie byłoby lepiej wprowadzić trochę nieregularności =)
This beautiful earring is from Zwykły Człowiek =)
Ten piękny kolczyk jest od Zwykłego Człowieka =)

***
If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from BPS, please remember that you can use the code QEL91 in order to get 10% off.
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BPS, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu QEL91, dostaniecie 10% rabatu.

16 komentarzy:

 1. Piękne zdobienie i takie nieszablonowe podejście do tematu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Pomyślałam sobie, że pewnie większość osób biorących udział w wyzwaniu pójdzie w odcienie niebieskiego, więc żeby było trochę ciekawiej, postanowiłam rozszerzyć nieco paletę kolorów ;)

   Usuń
 2. Świetne nietypowe zdobienie. I fajnie, że rozmieściłaś wzory nieregularnie. Muszę w końcu kupić sobie tą płytkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! A płytka zdecydowanie musi być Twoja, jest świetna =)

   Usuń
 3. świetne zdobienie! ja bardzo lubię odcienie bordo i ciemnej zieleni zimą, zwłaszcza w okresie świąt ;) nawet zastanawiałam się czy nie stworzyć jakiegoś bordowego zdobienia na ten tydzień projektu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja z bordo mam zwykle taki problem, że jak pomaluję nim całe paznokcie to z jednej strony głupio mi coś dodatkowego namalować na takim klasycznym kolorze, a z drugiej z jednokolorowymi paznokciami mi jakoś goło...Ale jako wypełnienie stempelków jest super =)

   Usuń
 4. Łoooo, chyba to najbardziej kreatywne podejście ze wszystkich prac, które widziałam ♥ Aż nie mogę się doczekać jak moja płytka z podobnymi wzorami przyjdzie, muszę zrobić coś podobnego, bo wrażenie jest mega ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, bardzo miło mi to czytać! 💜 A jeśli zrobisz podobne zdobienie, koniecznie podziel się efektem, jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie =)

   Usuń