Delikatne, różowe i śnieżynkowe

There is still no snow in Poznań, but maybe if I do enough snowy manicures it will finally appear? Let's try it! :D

W Poznaniu nadal nie ma śniegu, ale może jeśli zrobię wystarczająco dużo śnieżnych zdobień to w końcu się pojawi? Sprawdźmy to! :DThe base colour of this mani is another gorgeous gel polish from Born Pretty Store - number #6034. It's a beautiful, faded pink shade, that sometimes looks more like a pinkish violet, depending on light. The polish is from the same series as the one I used for my previous snowy mani, and you only need two coats to reach the full opacity.

Kolorem bazowym tego mani jest kolejny cudny lakier żelowy od Born Pretty Store - numer #6034. Jest to przepiękny przytłumiony róż, który czasem w zależności od światła wygląda bardziej na różowawy fiolet. Lakier pochodzi z tej samej serii co ten, którego użyłam do mojego poprzedniego śnieżnego zdobienia, a do osiągnięcia pełnego krycia wystarczą jedynie dwie warstwy.


I absolutely love this colour, I could stare at it forever!
Po prostu uwielbiam ten kolor, mogłabym się na niego gapić w nieskończoność! I've had this mani during Christmas so, obviously, there had to be some photos with Christmas spirit ;)
Jako że było to zdobienie, jakie nosiłam w trakcie Świąt Bożego Narodzenia, nie mogło oczywiście zabraknąć zdjęć w świątecznych klimatach ;)***
If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from BPS, please remember that you can use the code QEL91 in order to get 10% off.
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BPS, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu QEL91, dostaniecie 10% rabatu.

10 komentarzy:

 1. Dzis wlasnie zmieniam mani i paznokcie robie na krótko. Mam nadzieje, ze coś podobnego mi wyjdzie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, nie mogę się doczekać efektów! A to śnieżynkowe zdobienie jest naprawdę bardzo łatwe do odtworzenia, nie miałam nawet większych problemów z namalowaniem go lewą ręką =)

   Usuń
 2. Bardzo ładny kolor ma ten lakier bazowy :) Zdobienie na nim wygląda bardzo subtelnie i ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, ten kolor jest świetny! Niby różowy, ale jednak w taki nieoczywisty sposób =)

   Usuń
 3. fajne to zdobienie, takie nienachalne i przyjemne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio coś mam fazę na właśnie tego typu spokojne zdobienia =)

   Usuń