Adwentowy kalendarz lakierowy - Ciaté Mini Mani Month cz.1

Święta przyszły do mnie w tym roku trochę wcześniej niż zwykle - kupiłam sobie the Mini Mani Month Nail Polish Advent Calendar od Ciaté. Znajduje się w nim 17 mini lakierów, 3 mini odżywki, 2 brokatowe topy, 1 pełnowymiarowy lakier w limitowanym odcieniu i malutki szklany pilniczek. Dodatkowo w każdym małym okienku z lakierem jest jakiś cytat.

Christmas came a little early for me this year - I got myself the Mini Mani Month Nail Polish Advent Calendar from Ciaté. It contains of 17 mini polishes, 3 mini treatments, 2 glitter toppers, 1 full size polish in exclusive shade and a mini crystal nail file. Also, there is a quote in every little polish window.
Jakby kupienie Mini Mani Month nie było wystarczająco dobre samo z siebie, tego samego dnia kiedy kupiłam ten zestaw, dostałam też przesyłkę odLady Queen:

As if buying the Mini Mani Month wasn't good enough itself, on the day I bought it I also got a parcel from Lady Queen:

Od razu wiedziałąm, że pierwszym, co wypróbuję bedzie wzornik. W zestawie są dwie sztuki, na każdej z nich jest 36 sztucznych płytek paznokci. Każdy z wzorników ma małą dziurkę po jednej stronie żeby można było je ze sobą połączyć za pomocą tasiemki. Są bardzo lekkie i poręczne, żałuję, że nie miałam ich wcześniej. Płytki są prawie dwa razy dłuższe niż moje paznokcie, więc musiałam się przyzwyczaić do malowania ich, ale ogólnie rzecz biorąc ich długość jest bardzo dobra do prezentowania lakierów, co zresztą jest ich głównym zadaniem. Mogłoby jednak być trochę więcej miejsca pomiędzy płytkami, bo czasem było mi trudno pomalować jedną z nich z boku, nie brudząc przy tym tej obok.

I knew right away that first thing I'll try will be the Nail Tip Sticks Display. It comes in two pieces, each of them with 36 false nail tips. Each of the displays has a little hole on one side so you can bind them together with a ribbon if you want. It's very light and handy, I wish I had it sooner. The tips are almost twice as long as my nails so I had to get used to painting them but I generally their length is very good for displaying nail polishes which is their main purpose. There could be a little bit more space between the tips though because sometimes it was hard for me to paint one tip on the side without painting the one that's next to it.


Co było dość oczywiste, użyłam jednego z wzorników do wypróbowania każdego lakieru z mojego Mini Mani Month.
Quite obviously I used one of the displays to try every polish from my Mini Mani Month:


A teraz pozwólcie, że Wam przedstawię wszystkich członków szczęśliwej lakierowej rodzinki Mini Mani Month. Myślałam, że zatrzymam się na wypróbowaniu ich na wzorniku, ale po prostu nie mogłam się oprzeć chęci zobaczenia ich na moich paznokciach! I to chyba najlepszy moment żeby powiedzieć jak bardzo jestem wdzięczna mojemu Naczelnemu Fotografowi za to, że cierpliwie robił zdjęcia mojej dłoni =)

Now, let me introduce all the members of the happy Mini Mani Month polishes family. I thought I would stop at trying each polish on the display but just couldn't resist the urge to see them on my nails! And I think this is the right place to say how thankful I am to my Chief Photographer for patiently taking photos of my hand =)


Rom Com Rouge
(1 warstwa / 1 coat)

Nie przepadam za bardzo za takimi lakierami, ale czyż nie jest idealny na Święta? Oczywiście, że jest. Miałam małe problemy z równym nałożeniem drobinek na paznokcie, ale to chyba przez to, że nie jestem do nich przyzwyczajona.

I don't really like such polishes, but gosh, isn't it perfect for Christmas? It sure is. I had some trouble with placing it evenly on my nails though, I guess that's because I'm not used to it. 

Rom Com Rouge na Cutie Pie // Rom Com Rouge over Cutie Pie

A List
(2 warstwy / 2coats)

Głęboka, głęboka śliwka z bardzo subtelnym połyskiem. Ogólnie nie jestem wielką fanką shimmerów, ale z jakiegoś powodu oszalałam na punkcie tego, może to przez świąteczną/sylwestrową atmosferę. W każdym razie czuję się w nim bardzo elegancko.

A deep, deep plum enriched with a very subtle shimmer. Generally I'm not a big fan of shimmers, but I'm completely obsessed about this one, I don't know, maybe that's because of this Christmas/New Year's Eve atmosphere. Anyway, I feel very elegant when I'm wearing it. 
Ahoy Sailor
(2 warstwy / 2 coats)

Bardzo przyjemny turkusik, dokładnie taki, jakiego szukałam już od jakiegoś czasu - jest jasny, ale nie zbyt jasny, jaskrawy, ale nie zbyt jaskrawy, nie za zielony, nie za niebieski, dokładnie taki, jaki powinien być.

A very nice shade of turquoise, exactly what I've been looking for for some time now - it's light but not too light, bright but not too bright, not too green, not too blue, just right.


Birthday Blue
(2 warstwy / 2 coats)

Ciemny, głęboki granat z połyskiem, myślę, że nieźle nadaje się do galaxy nails.

A shimmer dark deep blue, would do nice for galaxy nails I think.
Double Bubblegum
(2 warstwy / 2 coats)

Mój ulubiony odcień jasnego fioletu, jakoś tak zawsze mam co najmniej dwa lakiery w tym kolorze.

My favourite shade of light violet, somehow I always have at least two polishes in this colour.Na dzisiaj to wszystko, ale nie martwcie się, pokażę Wam resztę lakierów z Mini Mani Month w następnych postach =)

That would be it for today, but don't worry, I'll show you the rest of the Mini Mani Month polishes in the next posts =)


***
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od Lady Queen, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu WEHS15, dostaniecie 15% rabatu.
If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from Lady Queen, please remember that you can use the code WEHS15 in order to get 15% off.

4 komentarze:

 1. wzdychałam do tego kalendarza za każdym razem będąc w TKMaxx! jest cudowny <3 pięknie zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja chyba z pół godziny krążyłam z nim po sklepie zastanawiając się czy wziąć czy nie wziąć, nawet chciałam odłożyć i wrócić na następny dzień, ale później pomyślałam, że na pewno go już nie będzie i w końcu kupiłam :D

   Usuń
  2. Jaka była cena tego zestawu w Tkmaxx ?

   Usuń