[40 GNAI - Winter] Na paznokciach zima, choć za oknem jej ni ma

Ta recenzja będzie chyba najbardziej niepochlebną, jaką kiedykolwiek napisałam. Wciąż jestem na etapie szukania idealnego białego lakieru, dlatego ucieszyłam się, że będę miała okazję wypróbować Pure White Polish Nail Enamel od Born Pretty Store. Moja radość trochę przygasła kiedy odkręciłam buteleczkę i poczułam bardzo toksyczny zapach, ale pomyślałam, że inny lakier z BPS też tak nieprzyjemnie pachniał, a jednak spisywał się bardzo dobrze, więc może z tym będzie tak samo. Myliłam się. Lakier nie dość, że smuży, to jeszcze jest pełen jakichś dziwnych grudek, które zostają na paznokciach (widać je na zdjęciach poniżej). Jestem nim naprawdę szczerze zawiedziona.

This review will probably be the most unfavorable one I've ever wrote. I'm still in the stage of looking for the perfect white nail polish, so I was excited to try the Pure White Polish Nail Enamel from Born Pretty Store. My excitement faded a bit though as soon as I opened the bottle and my nose got hit with a very toxic smell but I thought that I've already tried one other polish from BPS that had the same smell and it was very nice so maybe that will be the case with this one too. I was wrong. Not only is the polish smudging as hell, it's also full of some weird clumps that stay on nails (you can see them on the pictures below). I am really disappointed with it.

 
Widzicie te grudki? // See the clumps?
Z mojego zimowego zdobienia natomiast jestem bardzo zadowolona, chętnie ponosiłabym je jeszcze dłużej gdyby nie to, że zaczyna już odpryskiwać.

I'm very happy with my winter nail art though, I'd love to wear it longer if it wasn't chipping off already.


A na koniec mam dla Was przedświąteczny prezencik w postaci gifa z instrukcją jak zrobić śnieżynko-gwiazdki z tego zdobienia:

And now it's time for my little pre-Christmas gift for you - a gif with tutorial on how to create these snowflaky-stars I painted this time:
***
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BPS, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu QEL91, dostaniecie 10% rabatu.
If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from BPS, please remember that you can use the code QEL91 in order to get 10% off.
8 komentarzy:

 1. nie kojarzę nawet, że BPS ma takie lakiery, ale może to i lepiej skoro to taki bubel... ostatecznie jednak efekt jest super :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic dziwnego, że ich nie kojarzysz, w tym przypadku BPS nie ma się czym chwalić... Ale po dodaniu gradientu i top coat'a na szczęście przestało być widać jak zły jest ten lakier :D

   Usuń
 2. Zdobienie - cudo! Tak z klasą, jak zawsze w Twoim przypadku. :)
  Jeśli chodzi o idealny biały lakier, to odkąd odkryłam Color Club French Tip, nie chcę już nic więcej, bo nie znam innej jednowarstwowej bieli. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! ^^
   A ten Color Club na pewno wypróbuję, tym bardziej, że idą Święta i mam idealną wymówkę żeby go sobie kupić :D

   Usuń
 3. Piękne to zdobienie, a lakier, cóż, szkoda gadać.

  OdpowiedzUsuń