[40 GNAI - Christmas] Sweterkowa czerwień zimowa

Pora na recenzję kolejnego produktu od Born Pretty Store - taśmy klejącej w kształcie drobnego zygzaczka. Już wiele razy zdarzyło się, że potrzebowałam takiej taśmy, a teraz w końcu ją mam, i to w zapasie, który chyba nigdy mi się nie skończy - dostałam cztery taśmy, każda o długości dobrych kilku metrów:

Time for a review of another product from Born Pretty Store - Chevron Nail Striping Tape. It happend many times that I needed it and now I finally have it, in a supply that I will probably never run out of - I got four tapes, each of them a couple meters long:


Na początku taśma jest sklejona w jednym miejscu żeby się nie rozwijała i niestety nie da się jej bezpiecznie odkleić, nie niszcząc warstwy pod spodem, ale jest jej jej tak dużo, że to właściwie bez znaczenia.

At first the tape is glued in one place in order not to uncoil and unfortunately you can't unglue it without destroying the layer that's under it, but there's so much of the tape that it doesn't really matter.A oto taśma w akcji:
And there's the tape in action:


W tym tygodniu tematem Wyzwania the 40 Great Nail Art Ideas jest Boże Narodzenie, więc namalowałam "brzydki świąteczny sweter" (chociaż osobiście uważam, ze te brzydkie świąteczne swetry są raczej urocze niż brzydkie) :D

This week the 40 Great Nail Art Ideas Challenge theme is Christmas, so I painted a "Christmas ugly sweater" (although I personally think that these ugly Christmas sweaters are rather cute than ugly) :D

***
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BPS, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu QEL91, dostaniecie 10% rabatu.
If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from BPS, please remember that you can use the code QEL91 in order to get 10% off.8 komentarzy:

 1. piękne! boska ta czerwień z CA! czy to któryś z najnowszych lakierów? ta taśma to świetny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Czerwony lakier od Colour Alike to My Funny Valentine, który dostałam z okazji promocji walentynkowej, więc nie jest najnowszy =)

   Usuń
 2. Śliczne zdobienie :D przydałaby mi się taka tasiemka :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ^^ I bardzo polecam tasiemkę, kosztuje tylko $1.47, wysyłka jest za darmo, a na rolce jest jej tak dużo, że pewnie nigdy Ci się nie skończy :D

   Usuń
 3. I love that! Your nails look incredible!

  OdpowiedzUsuń