[40 GNAI - Floral] Majowe kwiatki różowe

This week all the ladies from the 40 Great Nail Art Ideas Challenge were going floral, yaay! I really enjoy having flowers on my nails, so I couldn't wait for this theme, yet of course when it came to painting, I had no idea what kind of floral to do. Eventually I settled with delicate (well that's a change for me, isn't it? :P), very Spring one stroke flowers, and finished them with even more delicate, barely noticeable yet I think necessary silver dots.

W tym tygodniu wszystkie dziewczyny z Wyzwania the 40 Great Nail Art Ideas malują kwiatki, yaay! Bardzo lubię mieć kwiaty na paznokciach, więc nie mogłam się doczekać tego tematu, a jednak oczywiście kiedy przyszło do malowania, nie miałam pojęcia jaki rodzaj kwiatków namalować. W końcu stanęło na delikatnych (coś za odmiana, nieprawda? :P), bardzo wiosennych kwiatach namalowanych metodą one stroke, które wykończyłam jeszcze delikatniejszymi, ledwo zauważalnymi, ale uważam, że niezbędnymi, srebrnymi kropkami.
I'm not yet on the skill level of my one stroke guru, Nails Art Bopp (make sure to check her out, especially her one stroke designs, they're incredible!), but I quite like the result of my try =)

Nie jestem jeszcze na poziomie mojej guru od one stroke'ów, Nails Art Bopp (koniecznie sprawdźcie jej bloga, szczególnie jej zdobienia one stroke, są nieziemskie!), ale całkiem podoba mi się to, co zmalowałam =)Also, I'm starting a new challenge! The ABC Challenge, run by Emiline from the Nail Polish Society, which is inspired by the letters of the alphabet. I love that it's not as restrictive as the 40 GNAI, which, to be honest, makes me really tired and frustrated sometimes, and it's definitely not something that I expect from painting my nails :/

Anyway, you can read everything about the ABC Challenge here, and join in whenever you want =)


Poza tym, zaczynam nowe wyzwanie! Wyzwanie ABC, prowadzone przez Emiline z Nail Polish Society, które jest inspirowane literami alfabetu. Uwielbiam to, że nie jest tak ograniczające jak 40 GNAI, które szczerze mówiąc czasami naprawdę mnie męczy i denerwuje, a to zdecydowanie nie jest to, czego spodziewam się po malowaniu paznokci :/

W każdym razie, tutaj możecie dowiedzieć się wszystkiego od Wyzwaniu ABC, a dołączyć można w dowolnym momencie =)


A is for...
Art of one stroke


14 komentarzy:

 1. śliczne! choć nie powiedziałabym, ze to one stroke ;) ale kurczę to jest takie śliczne, że chętnie zrobię coś podobnego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już wspomniałam, mistrzynią one stroke to ja nie jestem :D Ale starałam się, cieszę się, że Ci się tak podobają! =)

   Usuń
 2. Jak widzę obie dłonie naraz to dopiero wtedy wygląda to cudnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, miło mi się patrzyło na swoje dłonie z tymi kwiatkami :D

   Usuń
 3. śliczne! też zastanawiałam się nad tym ABC challenge, ale ostatecznie uznałam, że nie dam rady :( Tobie życzę powodzenia :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Ale to wyzwanie jest jednym z najmniej wymagających jakie istnieją, trzeba tylko wymyślić odpowiednią nazwę do tego, co się zmalowało :D Spróbuj, co Ci szkodzi ^^

   Usuń
 4. Oh! the manicure is AWESOME! perfect in every sense. (that means I'm going to copy it, lol)
  and "art of one stroke" YAY! I'm totally stealing that, I tried my first one stroke on Friday for the challenge and was trying to make it fit with the ABC challenge too!
  Thank you for so much talent sweetie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aww, thank you, I'm so glad you like it this much! Can't wait to see your recreation of it, make sure to let me know if you copy it =)
   One stroke is really fun once you get the idea how to do it :D

   Usuń
 5. Śliczne, b. delikatne i wiosenne ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. absolutely gorgeous :D I never tried one stroke before :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you! One stroke is definitely worth trying, just don't worry if it doesn't turn out perfect the first time you try it =)

   Usuń