[40 GNAI - 3 shades of red/orange] Wzorzyste mani ogniste

This week in the Challenge we do 3 shades of red/orange manis, and since we're allowed to mix the two colours, I did a mix of 2 shades of orange + red in a gradient (some of you may have already seen the sneak peek of it on my Instagram account). My pattern code was tribal, and while I love painting tribal patterns free hand, due to the lack of time I decided to do some stamping instead, and I used a Konad stamping polish I got from Born Pretty Store, which was supposed to be a little blueish (you can see that on the pictures below), but turned out completely black, but I actually don't mind - pure black is more universal.

W tym tygodniu w Wyzwaniu robimy zdobienia z trzech odcieni czerwieni/pomarańczy, a jako że możemy łączyć te dwa kolory, zrobiłam mieszankę dwóch odcieni pomarańczu i czerwieni w gradiencie (niektórzy z Was być może już widzieli zapowiedź tego gradientu na moim Instagramie). Moim kodem był tribal i chociaż uwielbiam malować takie wzory ręcznie, tym razem z powodu braku czasu zdecydowałam się na stemple i użyłam lakieru Konad, który dostałam od Born Pretty Store. Lakier miał być trochę niebieskawy (widać to na zdjęciach poniżej), ale okazał się zupełnie czarny, chociaż właściwie mi to nie przeszkadza - czysta  czerń jest bardziej uniwersalna.

Fun fact: I actually used this polish only on one nail (the rest is stamped with a black Konad), can you tell which one? :D If I didn't know which one it is, there is no way I could tell! A prove that you can easily use this polish to create pure black stamping.

Ciekawostka: użyłam tego lakieru tylko na jednym paznokciu (reszta stempli jest zrobiona czarnym Konadem), zgadniecie na którym? :D Gdybym sama nie wiedziała, nigdy bym tego nie zgadła! Dowód na to, że tego lakieru można spokojnie używać jako zastępnika czarnego.


***
If you'd like to buy this product or any other nail art supplies from BPS, please remember that you can use the code QEL91 in order to get 10% off.
Jeśli chcecie kupić ten produkt albo cokolwiek innego od BPS, pamiętajcie proszę, że jeśli użyjecie kodu QEL91, dostaniecie 10% rabatu.

4 komentarze:

 1. Piękne :) Bardzo lubię gradienty, choć zawsze przeraża mnie czyszczenie skórek..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!
   Jak jesteś uzbrojona w zmywacz i patyczek kosmetyczny (ten taki do uszu), to z czyszczeniem skórek nie jest tak źle =) Są też oczywiście te wszystkie płynne lateksy, ale osobiście nie umiem ich później ściągnąć :P

   Usuń
 2. Great manicure, you have the most perfect pictures!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you! And as for the pictures, they wouldn't be so good with my boyfriend's help =)

   Usuń